Paslaugos

Didmeninė vaistų ir kosmetikos produktų prekyba

Mūsų klientai – Lietuvos vaistinės, mažmeninės prekybos tinklai, kosmetikos prekių parduotuvių tinklai bei gydymo įstaigos.

Farmacinės sandėliavimo ir logistikos paslaugos

Sandėliavimo patalpos įrengtos pagal Geros vaistų platinimo praktikos taisykles, atitinka darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinius bei higienos reikalavimus, atitinkamų norminių dokumentų nustatytą tvarką. Laikantis Lietuvoje galiojančių vaistų sandėliavimo taisyklių, vaistai ir medicininės paskirties prekės sandėliuojamos užtikrinant jų saugumą, nuolatos sekama ir kontroliuojama oro temperatūra, įrengtos narkotinių ir psichotropinių vaistų vietos, bei vaistų perpakavimui skirtos patalpos.

Išvystyta logistikos sistema ir nuosavas transportas padeda užtikrinti, kad  vaistai užsakovams būtų pristatyti operatyviai ir kokybiškai. Vykdant prekių pristatymą kontroliuojama, kad transporto priemonės būtų švarios ir tvarkingos, kad prekės transportuojant nebūtų sugadintos, pažeistos ar užterštos. Pristatant vaistus, reikalaujančius specialaus temperatūrinio režimo, kontroliuojama, kad būtų išlaikytos reikalaujamos temperatūrinės sąlygos.

Rinkodaros paslaugos

Alaja teikia rinkodaros paslaugas, produkto įvedimą ir atstovavimą rinkoje. Vienas iš sėkmingai įvestų ir parduodamų prekės ženklų yra Himalaya Herbals (farmaciniai ir kosmetikos produktai).

Himalaya Herbals (Indija) įkurta 1930 m. buvo viena iš pirmųjų kompanijų pasaulyje pradėjusių naudoti moksliškai ištirtas ir patvirtintas vaistažoles sveikatos priežiūros produktuose.

Šiuo metu stipriname internetinės prekybos kryptį.

Grožio ir sveikatos produktų internetinė parduotuvė www.elvaistine.lt kviečia išbandyti vis populiarėjančią paslaugą ir pirkti produktus patogiu laiku ir neišeinant iš namų.